Jak działa Desmoxan?

Zmagania z uzależnieniem od nikotyny potrafią trwać latami. Palacz uświadamia sobie, że jego nałóg jest szkodliwy nie tylko dla niego, ale także dla całej rodziny i bliskiego otoczenia. Z wiekiem pojawiają się choroby układu krążenia i oddechowego. Lekarze zalecają, by jak najszybciej rzucić palenie. Jak skutecznie zerwać z nałogiem i nie wracać do dawnych przyzwyczajeń? Desmoxan pomaga palaczom przerwać więź z nikotyną i uwolnić się od przymusu sięgania po papierosa.

Co kryje w sobie Desmoxan zastępujący nikotynę?

Nikotyna uzależnia i powoduje, że trudno z dnia na dzień odstawić papierosy. O ile sama nikotyna nie ma negatywnego wpływu na zdrowie, o tyle już substancje smoliste są bardzo rakotwórcze. Żeby przerwać więź łączącą palacza z papierosem, powstał Desmoxan. To nowoczesny środek oparty na ziołowej substancji, bezpiecznej dla organizmu. Cytozyna pozyskiwana z nasion złotokapu zwyczajnego, przypomina bardzo nikotynę. Sięgając po Desmoxan, zapewniamy organizmowi niezbędną dawkę substancji, do której jest przyzwyczajony. Jednak nie wdychamy już szkodliwego dymu papierosowego. Głód nikotynowy jest bardzo silnym odczuciem związanym z paleniem papierosów. Palacze zwykle obawiają się rezygnacji z nałogu, gdyż to powoduje duży stres i obciążenie dla organizmu. Desmoxan pomaga rzucić palenie bez stresu. Jest to środek do połykania, w kapsułkach. Wystarczy niecały miesiąc, by poczuć ulgę i odstawić papierosy. Już po 25 dniach stosowania cytozyny, nasz organizm przestaje domagać się papierosów. Dzięki temu każdego dnia stajemy się zdrowsi, oczyszczają się płuca ze zgromadzonych w nich substancji smolistych. Codzienne stosowanie Desmoxanu skutecznie hamuje odruch sięgania po papierosa.

Terapia rzucania palenia z Desmoxanem

Jak rzucić palenie i nie wracać do nałogu? Skuteczna terapia antynikotynowa trwa w zależności od reakcji organizmu. Na początek zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki co 2 godziny i stopniowe ograniczanie liczby papierosów. Z czasem potrzeba coraz mniej kapsułek i mniej papierosów. Desmoxan jest zatem skutecznym sprzymierzeńcem w walce z nałogiem nikotynowym. Zawiera alternatywną substancję, która nie uzależnia i tym samym wspomaga terapię antynikotynową. Największą zaletą Desmoxanu jest to, że palacz po prostu nie ma ochoty na sięganie po papierosa. Podczas rzucania palenia, nie pojawia się głód nikotynowy. Kuracja z Desmoxanem jest łatwa i daje szybkie efekty. Początkowo przyjmuje się większą ilość tabletek, które wypierają przymus sięgania po papierosa i zaciągania się szkodliwym dymem. Z czasem liczba przyjmowanych kapsułek maleje, aż do uzyskania efektu całkowitego odstawienia papierosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *